Kim jestem?

Cześć to ja, Gosia Całus!

Gosia Całus Mentorka bliskich relacji, mama dwójki dzieci w edukacji domowej, żona, pedagog, muzykoterapeutka oraz certyfikowana konsultantka kryzysowa.

Nazywam się Gosia Całus i jestem ekspertką od tworzenia szczęśliwych relacji w rodzinie.

​ Pracuję z kobietami, które chcą  podnieść swoją relację w związku na wyższy poziom!

Pomagam w prawdziwym zrozumieniu siebie samego i pokazuję, że codzienne relacje i komunikaty mają kolosalny wpływ na nasz dobrostan. Pokażę Ci jak sprawić, by Twoja rodzina była ze sobą bliżej niż kiedykolwiek!

Mam dwoje dzieci w edukacji domowej . To kolejna dziedzina w której cały czas się szkolę oraz testuję różne metody i pomysły. Efektami i wiedzą dzielę się na blogu i social mediach.

Kim jestem?

Jestem mentorką bliskich relacji, mamą, żoną, pedagogiem, muzykoterapeutką oraz certyfikowanym konsultantem kryzysowym.

Uczę tego co zrobić, żeby podnieść swoje relacje na wyższy poziom i czerpać większą satysfakcję z bycia mamą, partnerką, czy żoną.
Pracuję z osobami, które pragną rozwinąć swoje umiejętności relacyjne i komunikacyjne i szukają rzetelnej i sprawdzonej wiedzy w tym temacie.

Stworzyłam autorskie kursy i wyzwania rozwojowe o budowaniu dobrych relacji i rozwiązywaniu konfliktów, w których wzięło udział już ponad 1500 osób!

Od kwietnia 2019 roku prowadzę bloga na którym piszę o budowaniu relacji, komunikacji w rodzinie i domowym przedszkolu. Jako świeżo upieczona mama dwójki dzieci (rocznik 2016 i 2018) oraz młoda żona, szukałam informacji o tym co zrobić, żeby odnosić się do siebie w domu z miłością i szacunkiem. W taki sposób odkryłam rodzicielstwo i partnerstwo bliskości, wychowanie bez kar i nagród, metodę self-reg oraz porozumienie bez przemocy (NVC). W sieci tworzę miejsce pełne empatii i zrozumienia dla kobiet, które pragną rozwijać swoje relacje w rodzinie!

Jeśli chcesz dowiedzieć się od czego zacząć czytanie tego bloga, to kliknij TUTAJ.

Trzymaj się ciepło!

Gosia Całus – mentorka bliskich relacji

Zachęcam do obserwowania mnie na instagramie lub na facebooku, na którym mam codzienny kontakt z moimi czytelnikami 🙂

Do usłyszenia!