Tu zacznij!

Mój blog to połączenie rozwijania relacji, komunikacji i edukacji. Skąd taki wybór? Zaraz wszystko Ci wyjaśnię i pokażę od czego najlepiej zacząć czytanie.

Nieodzowną częścią edukacji domowej dzieci jest rozwijanie umiejętności relacyjnych i komunikacyjnych. Połączyłam te tematy na jednym blogu, ponieważ są to dwie rzeczy, którymi zajmuję się od kilku lat i które wzajemnie na siebie wpływają.

Piszę bloga od 2019 roku i przez ten czas nagromadziło się tutaj kilkadziesiąt wpisów na temat budowania relacji z dziećmi, mężem/partnerem i o tym jak wygląda edukacja domowa w praktyce. Wiedzę, którą dzielę się z czytelnikami zdobywam na studiach podyplomowych, szkoleniach, webinarach eksperckich i z książek naukowych.

Wspieram rodziców, małżeństwa i pokazuję, że można rozwijać relacje w rodzinie i komunikować się z szacunkiem i empatią!

Każdego dnia moje relacje i wpisy możesz zobaczyć na instagramie lub na facebooku i właśnie w mediach społecznościowych mam największy kontakt z moimi czytelnikami.

Prowadzę też grupę na facebooku:

1) “Akademia Bliskich Relacji” – w której wraz z innymi dziewczynami dzielimy się naszymi sposobami na udaną relację małżeńską oraz prowadzę w niej darmowe cykliczne wyzwania i mini-szkolenia z budowania relacji.

Od czego zacząć przeglądanie bloga?

Poniżej przedstawiam Ci kilka najpopularniejszych wpisów:

WYCHOWANIE

Miłość bezwarunkowa i warunkowa. Dlaczego odmawiamy miłości dzieciom i jak możemy to zmienić?

5 sprawdzonych sposobów na radzenie sobie ze złością dla dzieci i dorosłych!

W jaki sposób wytłumaczyć dziecku jak działają emocje? “Wulkan emocji!”

MAŁŻEŃSTWO

Częste problemy w małżeństwie – czy wiesz jak je rozwiązać?

Jak można tchnąć nowe życie w swoje małżeństwo? Podsumowanie wyzwania “Jestem dla Ciebie”

Którym z 5 języków miłości mówisz?

EDUKACJA

Dzieci świata, czyli jak wprowadzić przedszkolaka w geograficzne tematy.

Pomysły na dinozaury. Zabawy DIY, które pokocha każde dziecko!ać.

Chcesz zacząć uczyć dziecko angielskiego i nie wiesz jak? Powiem Ci jak to zrobić krok po kroku, nawet gdy nie czujesz się pewnie w tym języku.

Tyle powinno wystarczyć 🙂 Miłej lektury!

Kim jestem?

Jestem mentorką bliskich relacji, mamą dwójki dzieci w edukacji domowej, żoną, pedagogiem, muzykoterapeutką oraz certyfikowanym konsultantem kryzysowym.

Uczę tego co zrobić, żeby podnieść swoje relacje na wyższy poziom i czerpać większą satysfakcję z bycia mamą, partnerką, czy żoną.
Pracuję z osobami, które pragną rozwinąć swoje umiejętności relacyjne i komunikacyjne i szukają rzetelnej i sprawdzonej wiedzy w tym temacie.

Stworzyłam autorskie kursy i wyzwania rozwojowe o budowaniu dobrych relacji i rozwiązywaniu konfliktów, w których wzięło udział już ponad 1500 osób!

Jeśli chcesz przeczytać więcej informacji na temat autorki bloga to kliknij TUTAJ